İÇGİYİMDE MARKALAŞMA

2013-04-14 21:13:00
İÇGİYİMDE MARKALAŞMA |  görsel 1

Yerli firmalar bir nike veya Victoria secret olmasa bile ülke bazında ve Türki cumhuriyetlerde istenen yerlerini almışlardır. Özellikle pamuklu dokuma ve tekstilde çin tekstili başarısız olması yerli içgiyim firmalarını avantajlı hale getirmiştir. Adeta kendi aralarında yarışan yerli çamaşır firmaları kendilerin aşarak katalog ve model çalışmalarınıa önem vermişlerdir. İçgiyim kataloğu için usta fotorafçılar ve sdütyolarda brezilyalı ve rus mankenlerle çok güzel çamaşır kolleksiyonları hazırlanmaktadır. 

İçgiyim üraticileri pijama ve dış giyim konusunda da çok güzel ve yaratıcı modeller le içgiyim toptancılarına ve tüketicilerine sunmaktadırlar. 

Başta Azerbeycan olmak üzere türkmenistan,kırgızistan, rusya, kuzey ırak tan ve afrika ülkelerinden gelen çamaşır toptancıları küçük partiler halinde satın alıp ülkelerine götürmekteler. Küçük miktarlarda başlayan ticaret daha sonra büyüyerek  ihracaata dönüştüğü de olmaktadır.

Erkek Boxerdan pijamaya kadar binlerce Türk malı ürünler yurt içinde ve yurt dışında aranan marka olma yolunda ilerlemektedir.

Bu markalar berrak, şahinler,y-london,elite life, lejardin,parigi, night flight, miore başta olmak üzere daha yüzlerce Türk malı markalar.

 

 

0
0
0
Yorum Yaz